מיגרנה של העין סימפטומים

אם אתם סובלים ממיגרנות וחווים אובדן ראיה קצר בחלק מהתקפי המיגרנה, יתכן ויש לכם תופעה הנקראת מיגרנה בעין. בכדי לזהות מיגרנה של העין סימפטומים מסויימים מופיעים במהלך כאבי הראש והם מספקים את האינדיקציה הראשונית לבעיה ממנה אתם סובלים. אובדן הראייה הזמני הוא מפחיד ויוצר חששות רבות אצל המטופלים, אך למעשה כאשר אובדן הראייה הוא חלק ממיגרנה, הדבר חולף מעצמו ואינו יוצר אובדן ראייה קבוע.  

איך מזהים שיש לכם מיגרנה בעיניים?

בחיפוש אחר דרכים לזיהוי מיגרנה של העין תסמינים ראשוניים אשר יכולים להופיע לכם הם שטחים מתים של שדה הראיה, אובדן ראייה בעין אחת או בשתיהן, קושי להזיז את העפעפיים, כאבים בארובת העין, הרגשת בחילה, הקאות ורגישות לאור. לא בכל מיגרנה של העין תסמינים מעין אלה יופיעו בכללותן ויתכן ויופיעו רק תסמין אחד או שניים. חשוב אם כן לפנות לבדיקת אבחון על מנת לוודא כי הבעיה ממנה אתם סובלים היא אכן תופעת המיגרנה בעיניים.

מהן הסיבות להופעת מיגרנה בעיניים?

תופעת המיגרנה נחקרת כבר עשרות שנים ובחיפוש מיגרנה של העין סיבות לתופעה הגיעו להשערה כי המיגרנה בעיניים קשורה לכלי הדם העדינים הנמצאים באיזור האחורי של העין. כלי הדם הללו אחראים על אספקת הדם לרשתית העין וברגע ויש בעיה בכלי הדם המיגרנה בעיניים יכולה להופיע. מיגרנה של העין סיבות קשורות גם למיגרנות באופן כללי. המיגרנות יכולות להופיע אצל אדם גם מסיבה גנטית ותוכלו לבדוק זאת בעצמכם על ידי תשאול של הורים, סבים וסבתות ובני משפחה אחרים על מנת לשלול סיבה זו. עם זאת, ישנן סיבות להופעת המיגרנה בעיניים שהרופאים עדיין לא מצליחים לפענח למרות המחקרים שנעשו בשנים האחרונות. הטיפול היעיל ביותר המוצע היום משלב מספר שיטות טיפול מתקדמות על מנת לספק למטופל את המענה הטוב ביותר לבעיית המיגרנה בעיניים.

פנייה למרכז טיפולי מקצועי למיגרנות

על מנת שתוכלו לקבל את הטיפול הטוב ביותר לתופעת המיגרנה של העין ממנה אתם סובלים, מומלץ לכם לפנות למרכז הישראלי לטיפול במיגרנה הנחשב למרכז ייחודי המספק מענה למטופלים הסובלים מתופעת המיגרנה של העין בכל רמות המיגרנה. המרכז הטיפולי כולל צוות מומחים שכל תפקידם הוא טיפול במטופלים מכל רחבי הארץ הסובלים ממיגרנות והוא מעניק לכם סדרת טיפולים עם רופאים ומטפלים מקצועיים בשיטת טיפול יעילה וייחודית.

קביעת תור לבדיקה ראשונית עם רופא ניורולוג

אנחנו במרכז הישראלי לטיפול במיגרנה מספקים לכם בדיקת אבחון ראשונית עם רופא נוירלוג בכיר. בדיקת האבחון הראשונית תאפשר לרופא להתאים לכם את הטיפול הטוב ביותר למיגרנה בעיניים. הטיפולים מתבצעים על ידי מטפלים מקצועיים ממגוון תחומים כגון פסיכותרפיה, תזונה, כושר ודיקור סיני על מנת להעניק לכם מעטפת טיפולית מלאה לבעיית המיגרנה ממנה אתם סובלים.

טיפול במיגרנה של העין סימפטומים דרך המרכז הישראלי לטיפול במיגרנה

אם אתם חווים מיגרנה של העין סימפטומים המופיעים כאן במאמר ומעוניינים לקביעת תור לטיפול בבעיה במרכז הישראלי לטיפול במיגרנה, חייגו עכשיו למספר הטלפון המופיע בראש האתר ותקבלו מענה מצוות המקום לתיאום ביקור במרכז הטיפולי ביום ובשעה המתאימים ביותר לכם!

imc logo

המרכז הישראלי לטיפול במיגרנה הינה מרפאת מומחים לאבחנה וטיפול במיגרנה. מרפאתנו שמה לה למטרה לתת מענה למקרים קשים של מיגרנה כרונית ועמידה לטיפול, תוך שימוש והסתמכות על סטנדרטים בינלאומיים מודרניים לטיפול במיגרנה

Copyright by BoldThemes 2020. All rights reserved.